Blazy (3.0.3) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Tag
sv: Etikett

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Background
sv: Bakgrund

en: tag
sv: tagg

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Custom
sv: Anpassad

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Fields
sv: Fält

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Colors
sv: Färger

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Caption
sv: Bildtext

en: Content title
sv: Titel för innehåll

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Display style
sv: Visningsstil

en: Automatic
sv: Automatisk

en: No caching
sv: Ingen caching

en: Classes
sv: Klasser

en: Title text
sv: Text för titel

en: Skin
sv: Skal

en: Offset
sv: Kompensera

en: No name
sv: Inget namn

en: Disconnect
sv: Koppla från

en: Extra settings
sv: Extra inställningar

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Image linked to content
sv: Bild länkad till innehåll

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Alt
sv: Alternativ

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Use field template
sv: Använd fältmall

en: Responsive image
sv: Responsiv bild
