Blazy (8.x-2.0-rc7) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
