Blazy (8.x-2.0-rc7) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Picture
hi: चित्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Cache
hi: कैश

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Permanent
hi: स्थाई

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Image style
hi: छवि शैली

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
