Blazy (8.x-2.0-rc7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: Width
mn: Өргөн

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
