Blazy (8.x-2.0-rc7) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Picture
ps: انځور

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Cache
ps: پټياد

en: Caption
ps: نوم

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Permanent
ps: دايمي
