Blazy (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Picture
cs: Obrázek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Caption
cs: Popisek

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Automatic
cs: Automatické

en: No caching
cs: Bez ukládání do mezipaměti

en: Title text
cs: Text názvu

en: Sizes
cs: Rozměry

en: Offset
cs: Posun

en: Persistent
cs: Trvale

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: threshold
cs: práh
