Blazy (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Picture
ku: وێنە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
