Blazy (8.x-2.10-rc2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Layout
ca: Disposició

en: Configure
ca: Configura

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Tokens
ca: Comodins

en: Caption
ca: Subtítol

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Automatic
ca: Automàtic

en: No caching
ca: No emmagatzemar en memòria cau

en: Title text
ca: Text del títol

en: Skin
ca: Aparença

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Image linked to content
ca: Imatge enllaçada al contingut

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Responsive image
ca: Imatge responsiva
