Blazy (8.x-2.11) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
