Blazy (8.x-2.17-rc1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Custom
sl: Prilagojeno
