Blazy (8.x-2.17-rc3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Configure
mn: Тохируулах
