Blazy (8.x-2.17-rc4) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Layout
et: Paigutus

en: Configure
et: Seadistus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Cache
et: Vahemälu

en: Tokens
et: Märgised

en: Caption
et: Pealkiri

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Skin
et: Kujundus

en: Offset
et: Nihe

en: Permanent
et: Alaline

en: Thumbnail image
et: Pisipilt

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Image linked to content
et: Sisuga lingitud pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: View mode
et: Kuvarežiim
