Blazy (8.x-2.17) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: No caching
bo: བར་ཁུལ་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད་པ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
