Blazy (8.x-2.18) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
