Blazy (8.x-2.23) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Disconnect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಡಿದುಹಾಕು
