Blazy (8.x-2.24) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Tag
be: Тэма

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Configure
be: Правіць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Cache
be: Кэш

en: Caption
be: Загаловак

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Image style
be: Стыль выявы

en: View mode
be: Лад выгляду
