Blazy (8.x-2.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Layout
mr: मांडणी

en: Picture
mr: चित्र

en: Width
mr: लांबी

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
