Blazy (8.x-2.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ
