Blazy (8.x-2.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Picture
si: පින්තූරය
