Blazy (8.x-2.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Picture
sq: Fotografia

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
