Blazy (8.x-2.4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
