Blazy (8.x-2.5) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
