Blazy (8.x-2.6) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Configure
fi: Määrittele

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Tokens
fi: Merkit

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Content title
fi: Sisällön otsikko

en: Duplicate
fi: Monista

en: Display style
fi: Näyttötapa

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: No caching
fi: Ei välimuistitusta

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Extra settings
fi: Lisäasetukset

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Responsive image
fi: Responsiivinen kuva

en: Thumbnail style
fi: Pikakuvakkeen tyyli
