Blazy (8.x-2.8) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Layout
gl: Disposición

en: Configure
gl: Configurar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Cache
gl: Caché

en: Tokens
gl: Comodines

en: Caption
gl: Lenda

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Display style
gl: Estilo de presentación

en: Automatic
gl: Automático

en: Title text
gl: Texto do título

en: Skin
gl: Tema

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Permanent
gl: Permanente

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista
