Ajax Block (8.x-2.0-rc3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Region
lt: Sritis

en: Block
lt: Blokas

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Region for @block block
lt: Regionas @block blokui

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
lt: Įterpti bloką <span class="visually-hidden">į %region sritį</span>
