Block Class (2.0.0-beta13) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Attribute
pl: Atrybut

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Block
pl: Blok

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: General
pl: Ogólne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Class
pl: Klasa

en: Operation
pl: Czynność

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Run
pl: Uruchom

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: CSS class(es)
pl: Klasa(y) CSS

en: Block Class
pl: Klasa bloku

en: Usage
pl: Użycie

en: Global Configuration
pl: Konfiguracja globalna

en: About
pl: O stronie

en: textfield
pl: pole tekstowe

en: Bulk Operations
pl: Operacje masowe

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Administer block classes
pl: Zarządzaj klasami bloku
