Block Class (4.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Attribute
ar: الخاصية

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: مساعدة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: صندوق

en: Advanced
ar: متقدم

en: General
ar: عام

en: Attributes
ar: سمات

en: Operation
ar: عملية

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟

en: About
ar: حول

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة
