Block Inactive Users (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Blocked
hy: Արգելափակված
