Block Inactive Users (8.x-2.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Active
ne: सक्रिय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: 3
ne: ३
