Block Usage Report (1.0.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Region
lt: Sritis

en: Node
lt: Mazgas

en: Custom
lt: Savitas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
