Block Usage Report (1.0.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Name
ur: نام

en: Region
ur: علاقہ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
