Bluecheese (2.0.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Closed
ar: مغلق

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Open
ar: مفتوح

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Tools
ar: الأدوات

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Show row weights
ar: إظهار أوزان الأسطر

en: Hide row weights
ar: إخفاء أوزان السطور

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص
