Booking Manager (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Contact
he: יצירת קשר

en: All
he: הכל

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Success
he: הצלחה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Rate
he: דרג

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Booking Type
he: סוג הזמנה
