Booking Manager (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
