Boldy (3.0.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Visible
ar: مرئي

en: Page
ar: الصفحة

en: Footer message
ar: التذييل

en: Mission
ar: المهمة

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Hidden
ar: مخفي

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Themes
ar: الحلل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: mobile
ar: الهاتف المحمول

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
