Boldy (3.0.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے

en: « First
ur: » ابتدائی
