Boldy (3.0.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Visible
lt: Matomas

en: Page
lt: Puslapis

en: Footer message
lt: Poraštės žinutė

en: Mission
lt: Misija

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Themes
lt: Temos

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: wide
lt: platus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
