Boldy (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Visible
he: נראה

en: Footer message
he: הודעה בתחתית האתר

en: Mission
he: משימה

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Themes
he: עיצובים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
