Boldy (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Footer message
nl: Voettekst

en: Mission
nl: Missie

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Themes
nl: Thema's

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Site header
nl: Site kop

en: First page
nl: Eerste pagina

en: narrow
nl: smal
