Book (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (46 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
hy: Տվյալ մակարդակի էջերը դասակարգվում են սկզբում ըստ քաշի, իսկ հետո՝ վերնագրի:

en: Depth
hy: Խորություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Book
hy: Գիրք

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: View
hy: Դիտել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Add child page
hy: Ավելացնել ենթաէջ

en: Printer-friendly version
hy: Տպագրման տարբերակ

en: Unknown export format.
hy: Անհայտ արտահանման ֆորմատ:

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Up
hy: Վերև

en: Books
hy: Գրքեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Change book (update list of parents)
hy: Փոխել գիրքը (թարմեցնել ծնողների ցանկը)

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: New book
hy: Նոր գիրք

en: Save book pages
hy: Պահպանել գրքի էջերը

en: Updated book %title.
hy: Թարմեցնել գրքի %title:

en: No changes were made
hy: Փոփոխություններ չեն կատարվել

en: The post has been removed from the book.
hy: Գրառումը հեռացվել է գրքից:

en: Show block on all pages
hy: Ցույց տալ բլոկը բոլոր էջերում

en: Show block only on book pages
hy: Ցույց տալ բլոկը միայն գրքի էջերում

en: No book selected.
hy: Ոչ մի գիրք ընտրված չէ:

en: Re-order book pages and change titles
hy: Վերադասավորել գրքի էջերը և փոխել վերնագրերը

en: No books available.
hy: Որեւէ գրքեր հասանելի չեն:

en: Adding and managing book content
hy: Ավելացնել և կառավարել գրքի բովանդակությունը:

en: Create new books
hy: Ստեղծել նոր գրքեր

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: No book content available.
hy: Որևէ գրքի բովանդակություն հասանելի չէ:
