Book (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (96 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Book
lt: Knyga

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Outline
lt: Apybraiža

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Content type for child pages
lt: Turinio tipas dukteriniams puslapiams

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Mode
lt: Būdas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Up
lt: Viršun

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Goal
lt: Tikslas

en: Books
lt: Knygos

en: Menus
lt: Meniu

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Print
lt: Spausdinti

en: About
lt: Apie

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Change book (update list of parents)
lt: Keisti knygą (atnaujinti tėvinį sąrašą)

en: Manage your site's book outlines.
lt: Valdyti savo svetainės knygos apybraižas.

en: Book navigation block display
lt: Knygos navigacijos bloko rodymas

en: Add to book outline
lt: Pridėti į knygos apybraižą

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: This will be the top-level page in this book.
lt: Tai bus aukščiausio lygio knygos puslapis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: Collaboration
lt: Bendradarbiavimas

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: New book
lt: Nauja knyga

en: Your page will be a part of the selected book.
lt: Jūsų puslapis bus dalis pasirinkto knygos.

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
lt: Trinio tipas %add-child nuorodai turi būti vienas iš pasirinktų kaip leidžia knygos apybraižos tipas.

en: Save book pages
lt: Išsaugoti knygos puslapius

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Ši knyga pakeista kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: Updated book %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: book: updated %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: Update book outline
lt: Atnaujinti knygos apybraižą

en: Remove from book outline
lt: Pašalinti iš knygos apybraižą

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lt: Įrašas pridėtas į pasirinktą knygą. Dabar galite nustatyti vietą priklausomai nuo kitų puslapių.

en: The book outline has been updated.
lt: Knygos apybraiža atnaujinta.

en: There was an error adding the post to the book.
lt: Klaida pridedant įrašą į knygą.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
lt: %title turi susietus dukterinius puslapius kurie bus automatiškai išdėstyti taip, kad išlaikytų savo struktūrą. Atkurti struktūrą (kaip buvo prieš pašalinant puslapį),  %title galima vėl pridėti naudojant Apybraižos kortelę, ir kiekvienas ir kiekvieną  dukterinį puslapį reikės išdėstyti rankinių būdu.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lt: %title galima vėl pridėti į struktūra naudojant Apybraižos kortelę

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lt: Ar tikrai nurite pašalinti %title iį knygos struktūros?

en: The post has been removed from the book.
lt: Įrašas pašalintas iš knygos.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lt: Spausdinimo versija puslapiams ir sub-puslapiams

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Show block only on book pages
lt: Rodyti bloką tik knygos puslapiuose

en: This is the top-level page in this book.
lt: Čia yra aukščiausio lygio knygos puslapis

en: No book selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
lt: %title yra knygos apybraižos dalis, ir turi susijusių dukterinių puslapių. Jie jūs tęsite šalinimą dukteriniai puslapiai bus automatiškai perkelti.

en: Re-order book pages and change titles
lt: Pertvarkyti knygos puslapius ir pakeisti pavadinimus

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: No books available.
lt: Nėra knygų

en: Content types allowed in book outlines
lt: Turinio tipai kurie galimi knygos apybraižoje

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Nariai su %outline-perm teisėmis gali kurti bet kurio tipo turinį.

en: Administer book outlines
lt: Administruoti knygos apybraižą

en: Adding and managing book content
lt: Knygos turinio pridėjimas ir tvarkymas

en: Printing books
lt: Knygų spausdinimas

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
lt: Nariai, kurie turi teisę<em>Žiūrėti spausdinimui skirtą knygą</em>, gali nurodyti, kad knygos puslapio apačioje būtų matoma nuoroda <em>spausdinimui skirta versija</em>, kuri generuoja spausdinimui skirtą puslapio ir visų poskyrių vaizdą.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
lt: Knygos modulis siūlo priemones, kurios padeda tvarkyti susietus turinio puslapius, bendriau vadinamus knyga. Peržiūrint šį turinį automatiškai rodomos nuorodos į gretimus knygos puslapius. Tai leidžia paprastai naršyti kuriant ir peržiūrint struktūrizuotą turinį.

en: Create new books
lt: Sukurti naujas knygas

en: View printer-friendly books
lt: Žiūrėti knygų spausdinimo versijas

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
lt: Žiūrėti knygos puslapį ir visus jos subpuslapius kaip vieną dokumentą tam, kad būtų lengviau spausdinti. Tai gali pareikalauti daug resursų.

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
lt: <em>Knygos</em> turi hierarchinės navigacijos galimybę. Tinka vartotojų vadovams ir žinynams.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
lt: Leidžia nariams kurti ir tvarkyti susietą turinį apybraižos pavidalu.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: No book content available.
lt: Nėra knygos turinio.
