Book Access Code (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv
