Book Access Code (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Access
de: Zugriff

en: Created
de: Erstellt

en: Active
de: Aktiv

en: Books
de: Bücher

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
