Book Access Code (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Access
ur: رسائی

en: Code
ur: کوڈ
