Book PDFs (1.0.0-rc7) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Book
ar: الوثيقة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص
