Bookmarks (1.0.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: مستخدم

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
