Bookmarks (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
