Bookmarks (1.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Broken
az: Qırıq
