Bookmarks (1.0.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Broken
lt: Sugedęs
