BootBase (8.x-1.30) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Order
sr: Редослед

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
